ÜYE ALANI
ElektrikBilim.Com'a hoşgeldiniz. Sitemizden daha verimli bir şekilde faydalanmak için ÜYE GİRİSİ Yapınız. Üye değilseniz ÜYE OLUNUZ
Spor Salonu Elektrik Tesisat Projesi ve Hesaplamaları
02 Eylül 2011 00:49 4352 kez okundu
Kategori »
Autocad Çizim Proje Eğitim ve Kaynak

Etiketler:  , , , , , ,

Bir spor salonu tesisinin mimari planı , elektrik tesisat projesi , kolon şemaları , gerilim düşümü hesaplamarı , beton direk ayrıntı çizimleri ve hesaplamaları , topraklama ve topraklama direnci hesap ve çizimleri , paratoner sistemi çizimi ve hesaplamaları

Spor Salonu Elektrik Tesisat Projesi

Konuyu Paylaş !


KONU LİNKİ
http://....(Linkleri Sadece ElektrikBilim.Com Üyeleri Görebilir.
Lütfen
ÜYE OLUNUZ
Daha Önceden Üye Olduysanız ÜYE GİRİŞİ Yapınız.
KONU MESAJLARI
elektrikbilim.com
Kaan Şener 2013-10-17 12:50:00
teşekkürler
elektrikbilim.com
sarkisyan 2011-11-29 21:57:00
çok çabuk oldu teşekkürler
elektrikbilim.com
admin 2011-11-29 21:19:00
2007 formatına dönüştürüldü
elektrikbilim.com
sarkisyan 2011-11-29 19:14:00
2007 formatına dönüştürülüp siteye eklenirse açabiliriz.teşekkürler
GÖRÜS BİLDİRİN
Konu Başlığına Mesaj Yazmak İçin Üye Olunuz
BENZER KONU BASLIKLARI
Spor Merkezi Yerleşim Projesi
Bu autocad projemizde bir spor merkezinin yerleşim alanı çizim projesidir. Mevcut haliyle yabancı menşei olan projemizde mini futbol sahası , basketbol sahası banyo wc ve diğer temel yapı birimlerini içeren autocad projesidir.
Üniversite Spor Kompleksi Mimari Plan Çizimleri
Bu autocad projemizde bir üniversitenin ( yabancı ) spor kompleksinin ayrıntılı mimari plan çizimlerini bulacaksınız. Aynı zamanda birtakım aydınlatma hesaplarının yapıldığını ve ilgili çizimlerini bulacaksınız.
Olimpik Yüzme Havuzlu Spor Kompleksi Mimari Plan Çizimleri
Bu autocad projemizde yapısında otoparklı bir spor kompleksi mimari plan çzimlerini sunuyoruz. Proje kapsamında spor salonu , havuz , basketbol sahası , cafaterya kısmı ve buna ek sosyal alanları ihtiva eden bir spor kompleksi mevcuttur.
Futbol Basketbol Sahası İle Tam Bir Spor Kompleks Üssü Mimari Projesi
Bu autocad projemiz bir mimari yerleşim projesidir. Proje oldukça geniş kapsamlı olarak çizilmiştir. İçeriğinde bir futbol sahası , basketbol sahası , cafeteryalar, çevre yol planları , araba park üniteleri ile tam spor kompleksi üssü.
Basketbol Stadyum Mimari Proje
Güzel bir mimari proje daha sunuyoruz. Bu autocad projemiz resimde de görüldüğü gibi bir basketbol stadyum mimari detay projedir. Oldukça kapsamlı bir şekilde önden yandan ve üstten detaylı bir şekilde mimari çizimleri yapılmıştır. Farklı örnekler arayanlar için bulunmaz bir kaynak olacaktır.
3 Boyutlu Kapalı Karting Pist Alanı Autocad Çizimi
Autocad çizim programı ile çizilmiştir. 3 boyutlu olarak hazırlanan bu çizimin konusu kapalı karting pist alanını kapsamaktadır. Farklı çizimler arayanlar için güzel bir örnek.
Jimnastik Salonu Mimari Autocad Projesi
AutCAD çizim programı ile hazırlanmıştır. Proje içeriğinde ayrıntı resminde de görüldüğü gibi içerisinde dinlenme odaları , çeşitli sportif faaliyetlerin yapılabildiği spor alanlarını barındıran bir jimnastik spor kompleksi çizim dosyasıdır.
Olimpik Stadyum Mimari Proje
Bu autocad projemiz olimpik bir futbol sahasının tüm ayrıntıları çizilmiş mimari projesine aittir. Önizleme resminde de görüldüğü gibi stad ön görünüş detayı , türübin yan görünüş detayı , futbol sahası üst ve mimari plan detayı çizilmiştir. Proje yabancı menşeilidir.
Kültür Binası Elektrik Tesisat ve Mimari Projesi
Kültür binası elektrik tesisat projesi, Kültür binası mimari proje, Yükleme cetveli, Kolon şeması, Gerilim düşümü hesaplamaları, Akım kontrol hesaplamaları, Vaziyet planı, Pano detay şeması, Elektrik sembol tablosu, Telekom kolon şeması, Yangın tesisatı kolon şeması, Müzik yayın sistemi kolon şeması, Tv kolon şeması
Lokanta Düğün Salonu Autocad Projesi
Autocad çizim programı ile hazırlanmış olan lokanta düğün salonu olarak kullanılan işletme yerinin elektrik tesisat projesini , yükleme cetvelini , kolon şemalarını , topraklama hesaplamalarını kapsayan elektrik projesini sunuyoruz.
Sağlık Merkezi Kamp Projesi
Projemiz yabancı ( ispanyol ) menşeilidir. Proje kapsamında bir sağlık merkezi kampının mimari planından , planşe ve elektrik tesisat projesi kolon şemaları ayrıntı şemaları çizimi mevcuttur. Değişik bir tecrübe olacağına inanıyoruz.
3 Katlı Düğün Salonu Elektrik Projesi
Bu autocad projemizin kapsamını 3 katlı bir düğün salonu oluşturmaktadır. Proje de sadece 3 katlı bir düğün salonunun detaylı elektrik tesisat projesi çizimi ve yükleme cetvelleri verilmiştir.
Öğretmenevi Tam Set Onaylı Proje
Bu autocad projemizde bir öğretmenevinin tam set onaylı projesini sunuyoruz. Proje kapsamını;Aydınlatma direği detay şeması ve bağlantı 3d çizimleri Aydınlatma direği topraklama şeması Kolon tek hat şeması ( ayrıntılı ) Jeneratör seçim cetveli Ayrıntılı yükleme cetvelleri Ayrıntılı gerilim düşümü hesapları Mimari plan çizimleri Elektrik tesisat projesi GÜVENLİK CCTV TESİSATI KOLON ŞEMASI YANGIN ALGILAMA VE İHBAR TESİSATI KOLON ŞEMASI (DATA VE TELEFON) TESİSATI KOLON ŞEMASI SMATV TESİSATI KOLON ŞEMASI Sembol Listesi PARATÖNER TESİSATININ MONTAJ DETAYI Paratöner hesaplama Topraklama detay çizimleri Temel topraklama hesaplamaları
Sinema Elektrik Tesisat Projesi
Piyasada az miktarda bulunan bir proje sunuyoruz. Bu sinema elektrik tesisat projesidir. Bu alanda çalışan üyelerimiz için faydalı olacağına inanıyoruz. Elektrik tesisat projesi Aydınlatma ve priz tesisat projesi Kolon şeması Sayaç bağlantı şeması Topraklaması Yükleme cetveli Gerilim düşümü hesabı
ÜYE ALANI
ElektrikBilim.Com'a hoşgeldiniz. Sitemizden daha verimli bir şekilde faydalanmak için Üye Girişi Yapınız. Üye değilseniz Üye Olunuz
E- POSTA HABER AĞIMIZA KATILIN
elektrik
E - posta haber ağımıza katılmak için BURAYA tıklayınız.Lütfen işlem sonunda e mail onayı vermeyi unutmayınız. Bunun için mail kutunuzu ve istenmeyen mail kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayınız
KATEGORİLER

VİDEOLAR